Wedstrijdschema Ical export

SD  NUM  Speellocatie Datum Aanvang Thuisteam UitteamUitslag Scheidsrechter Wedstrijdverslag
1 24002 Varenbeuk 25.11.2018 12:20 u Mariarade 1-FSC 210 - 13 - Wedstrijdverslag
2 23821 De Ladder (was Leenhoef) 02.12.2018 11:15 u FSC 2-DSC 715 - 9 - Wedstrijdverslag
3 24643 De Atalanta 09.12.2018 11:15 u SDO (V) 5-FSC 220 - 9 - Wedstrijdverslag
4 23572 De Ladder (was Leenhoef) 16.12.2018 13:00 u FSC 2-DOT (O) 47 - 6 - Wedstrijdverslag
5 23857 De Ladder (was Leenhoef) 13.01.2019 13:45 u FSC 2-KV Maastricht 210 - 9 - Wedstrijdverslag
6 23729 Naestenbest 20.01.2019 11:15 u DKB 4-FSC 2 -  - Voorbeschouwing
7 24264 De Ladder (was Leenhoef) 27.01.2019 11:15 u FSC 2-Tilburg 5 -  - Voorbeschouwing
8 24284 De Ladder (was Leenhoef) 03.02.2019 12:30 u FSC 2-Mariarade 1 -  - Voorbeschouwing
9 23600 De Vijfkamp 10.02.2019 14:20 u DSC 7-FSC 2 -  - Voorbeschouwing
10 24606 De Ladder (was Leenhoef) 17.02.2019 13:40 u FSC 2-SDO (V) 5 -  - Voorbeschouwing
10 24366 De Ladder (was Leenhoef) 24.02.2019 12:30 u FSC 2-DKB 4 -  - Voorbeschouwing
11 23797 De Rusheuvel 10.03.2019 12:15 u DOT (O) 4-FSC 2 -  - Voorbeschouwing
12 24528 Daalhof 17.03.2019 13:00 u KV Maastricht 2-FSC 2 -  - Voorbeschouwing
14 24093 Westerwel 31.03.2019 12:10 u Tilburg 5-FSC 2 -  - Voorbeschouwing

Zaal Zuid S-223

# Team GS P
1 Tilburg 5 5 10
2 SDO (V) 5 5 8
3 FSC 2 5 8
4 DKB 4 5 4
5 DOT (O) 4 5 4
6 DSC 7 4 2
7 Mariarade 1 5 2
8 KV Maastricht 2 4 0

“SponsorKliks,

Trainingstijden zaal 2018/2019

De zaaltrainingen van de competitie teams vinden plaats in de gymzaal bij basisschool Amby. Klik hier voor de routebeschrijving.

Maandag
20:00 - 21:30 uur 1818 Recreanten (trainen op het veld zolang het weer het toe laat)
21:00 - 22:30 uur De Hippo's (sporthal De Geusselt)


Vrijdag 
19:00 - 20:00 uur KV Maastricht B1
20:00 - 21:15 uur KV Maastricht 2
21:15 - 22:30 uur KV Maastricht 1

Information icon4.svgWil jij ons GRATIS sponsoren?
Doe jouw online aankopen via deze button. Voor jou een kleine moeite,
voor ons directe inkomsten.

: