1. Stand 1
  2. Stand 2
  3. Stand B1

Zaal KNKV 4I

# Team GS P
1 NKV 1 4 8
2 Attila 1 4 8
3 KVS '17 1 4 5
4 Springfield 1 4 4
5 De Hazenkamp 1 4 2
6 KV Maastricht 1 5 2
7 Focus 1 5 1

Zaal Zuid S-223

# Team GS P
1 Tilburg 5 5 10
2 SDO (V) 5 5 8
3 FSC 2 5 8
4 DKB 4 5 4
5 DOT (O) 4 5 4
6 DSC 7 4 2
7 Mariarade 1 5 2
8 KV Maastricht 2 4 0

Zaal Zuid B-041

# Team GS P
1 OJC '98 B1 4 8
2 KVS '17 B1 4 6
3 SDO (V) B3 3 4
4 OEC B1 4 4
5 Tilburg B3 3 2
6 KV Maastricht B1 4 2
7 Rust Roest B1 4 0
Calendar-icon
De ICS bestanden voor zaal 2018-2019
KV Maastricht 1:
https://kvmst.nl/1_Z1819

KV Maastricht 2:
https://kvmst.nl/2_Z1819

KV Maastricht B1:
https://kvmst.nl/B1_Z1819

Uitleg digitale wedstrijdkalender installeren
 

Wedstrijdschema Ical export

SD  NUM  Speellocatie Datum Aanvang Thuisteam UitteamUitslag Scheidsrechter Wedstrijdverslag
1 41452 De Atalanta 24.11.2018 10:55 u SDO (V) B3-Rust Roest B115 - 2 - Wedstrijdverslag
2 41085 Strijphal 01.12.2018 11:10 u Rust Roest B1-OJC '98 B11 - 19 - Wedstrijdverslag
3 42884 Daalhof 08.12.2018 11:00 u KV Maastricht B1-Rust Roest B17 - 6 - Wedstrijdverslag
5 41172 Strijphal 12.01.2019 11:10 u Rust Roest B1-OEC B11 - 14 - Wedstrijdverslag
6 40908 Dioscuren 19.01.2019 14:40 u KVS '17 B1-Rust Roest B1 -  - Voorbeschouwing
7 42051 Strijphal 26.01.2019 11:10 u Rust Roest B1-Tilburg B3 -  - Voorbeschouwing
8 42093 Strijphal 02.02.2019 11:10 u Rust Roest B1-SDO (V) B3 -  - Voorbeschouwing
9 40621 t Ruiven 09.02.2019 14:00 u OJC '98 B1-Rust Roest B1 -  - Voorbeschouwing
10 42801 Strijphal 16.02.2019 11:10 u Rust Roest B1-KV Maastricht B1 -  - Voorbeschouwing
12 42633 Suytkade 16.03.2019 12:10 u OEC B1-Rust Roest B1 -  - Voorbeschouwing
13 42276 Strijphal 23.03.2019 11:10 u Rust Roest B1-KVS '17 B1 -  - Voorbeschouwing
14 41666 Westerwel 30.03.2019 13:00 u Tilburg B3-Rust Roest B1 -  - Voorbeschouwing

Sponsor KVM

Information icon4.svgWil jij ons GRATIS sponsoren?
Doe jouw online aankopen via deze button. Voor jou een kleine moeite,
voor ons directe inkomsten.

: